Przedłużanie rzęs 1:1

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia przedłużania i zagęszczania rzęs. Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażoną salę szkoleniową oraz wysokiej klasy urządzenia, akcesoria, produkty Secret Lashes i kosmetyki niezbędne do nauki przedłużania i zagęszczania rzęs.

Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie. Kurs obejmuje część teoretyczną, oraz praktyczną. Szkolenia odbywają się w grupach maksymalnie trzyosobowych. Po każdym zakończonym szkoleniu z wynikiem pozytywnym kursanci otrzymują certyfikat. Każda z kursantek otrzymuje od nas upominek, opiekę online po szkoleniu.

Aby zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu konieczne jest wpłacenie zadatku w wysokości 200zł na konto bankowe, w ciągu 5 dni od zapisu. W razie rezygnacji z terminu zadatek jest bezzwrotny.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o szkoleniach zapraszamy do kontaktu telefonicznego 884 871 211 lub mailowego kontakt@atelierpiekna.waw.pl

METODA 1:1

Szkolenie przedłużania rzęs metodą 1:1 składa się z trzech części: kursu BHP, części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych na główce treningowej i modelce.

Cały kurs odbywa się jednego dnia i trwa ok. 9 godzin.
PLAN SZKOLENIA:

 • Teoria
  –  Higiena i bhp pracy stylistki
  – Przeciwwskazania do zabiegu
  – Jak przeprowadzić wywiad z klientką i dobrać odpowiednią stylizację rzęs
  – Omówienie produktów i akcesorii niezbędnych do stylizacji rzęs
  – Analiza kształtu oczu
  – Uzupełnienie rzęs / Zdejmowanie rzęs przedłużanych
  – Higiena rzęs przedłużanych
 • Ćwiczenia na główce treningowej
 • Przerwa/ Lunch
 • Każda kursantka wykonuje pełną aplikację rzęs na modelce
 • Cena szkolenia 999zł

Promocja do końca sierpnia 2018 r. 699 zł