Regulamin

1) Wizyty mogą być rezerwowane tylko telefonicznie pod numerem 733 984 000 lub osobiście.

2) W przypadkach losowych (np. choroba) zastrzegamy sobie możliwość odwołania wizyty w ustalonym terminie i zaproponowanie nowego terminu wizyty.

3) W przypadku spóźnienia powyżej 10 minut zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania usługi, jeśli powodowałoby to opóźnienie rozpoczęcia zabiegu kolejnego klienta. W przypadku spóźnienia na masaże, nie są one przedłużane. W przypadku zabiegów manicure i pedicure spóźnienie może skutkować odmową wykonania zabiegu lub wykonaniem w formie skróconej np. Bez pomalowania paznokci.

4) Na kąpiel klienta przed i po zabiegu nie przeznaczamy dodatkowego czasu zabiegowego. Czas zabiegu obejmuje : ewentualną kąpiel, przygotowanie klienta do zabiegu oraz sam zabieg.

5 W trosce o Państwa zdrowie, jeśli występują jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu, kosmetolog może odmówić wykonania zabiegu.

6) Na zabiegi kosmetyczne i masaże, mamy tylko po jednym stanowisku, dlatego nie ma możliwości wykonywania zabiegów dla dwóch osób w tym samym czasie.

7) Przebywanie dzieci w Atelier Piękna, o ile nie korzystają z usługi strzyżenia jest możliwe tylko w sytuacji, gdy rodzic panuje nad swoją pociechą, a dziecko nie będzie przeszkadzało innym klientom salonu. Za wszelkie uszkodzenia sprzętu z winy dziecka odpowiedzialność ponoszą rodzice. Salon nie przewiduje opieki nad dziećmi.

8) Karty podarunkowe ważne są 2 miesiące. Data ważności kuponu oznacza datę do kiedy karta musi zostać zrealizowana, czyli zabieg musi zostać odbyty. W przypadku wizyt po godzinie 17 prosimy o rezerwowanie terminów z min. 2 tygodniowym wyprzedzeniem, gdyż są to terminy rezerwowane jako pierwsze. Karty podarunkowe są bezzwrotne i nie są one przedłużane.

9) Oddzwonimy na wszystkie nieodebrane połączenia z wyjątkiem numerów prywatnych i numerów stacjonarnych.

10) Płatność tylko gotówką.

11) Wizyty można odwoływać z min 24 godzinnym  wyprzedzeniem. W przypadku odwołania wizyty tego samego dnia lub rezygnacji z części usługi ( na wizycie lub przez telefon) będzie pobierana oplata w wysokości 50 % tej usługi

 

Kochani szanujmy siebie nawzajem oraz nasz wspólny czas, dlatego prosimy przychodzić na wizyty punktualnie a nie 5, 10 minut po czasie.