Przedłużanie rzęs


Spojrzenie jest jednym z najważniejszych atutów urody każdej kobiety. Pięknie podkreślone oczy dodają uroku i wdzięku. Niestety nie każda kobieta została obdarzona przez naturę pięknymi i gęstymi rzęsami. Na szczęście jest na to skuteczny sposób – profesjonalna stylizacja rzęs w Atelier Piękna.

Zalety stylizacji

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym to nie tylko świetny efekt wizualny, lecz przede wszystkim olbrzymia wygoda. Takie rzęsy nie wymagają tuszowania maskarą, przez co oszczędzamy sporo czasu na codziennym makijażu. Dzięki stylizowanej oprawie oczu wyglądamy dobrze o każdej porze dnia, bez względu na codzienne aktywności. Stylizacja rzęs doskonale sprawdza się u kobiet, które uprawiają sport. Podczas treningów w terenie, na basenie lub klubie fitness nie musimy martwić się o dyskomfort z powodu braku makijażu. Przedłużanie rzęs rekomendowane jest w szczególności kobietom o osłabionych, krótkich i rzadkich rzęsach. Stylizacja jest w pełni bezpieczna, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych preparatów, może być przeprowadzana także u kobiet ze skórą wrażliwą.

W Atelier Piękna dostępne są trzy metody przedłużania rzęs: 1:1, 2D i 3D. Nasza stylistka pomoże w dopasowaniu najodpowiedniejszej metody do oczekiwanego efektu oraz kształtu oka i twarzy. Podczas stylizacji można uzyskać efekt naturalny lub bardziej spektakularny, w zależności od upodobań. Rzęsy zagęszczone są bardzo wygodne w użytkowaniu i nie niszczą naturalnych rzęs. Utrzymują się tak długo, jak naturalnie utrzymuje się rzęsa, aż do momentu wypadnięcia. W celu zachowania pełni efektu zaleca się uzupełnianie włosków w odstępach co kilka tygodni.

Przedłużanie rzęs 1:1

Założenie150 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 110 zł
Uzupelnienie po 3 tygodniach150 zł (liczone jak nowa aplikacja)

Przedłużanie rzęs 2D

Założenie170 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni140 zł
Uzupełnienie po 3 tygodniach170 zł (liczone jak nowa aplikacja)

Przedłużanie rzęs 3D

Założenie190 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 160 zł
Uzupełnienie rzęs po 3 tygodniach 190 zł (liczone jak nowa aplikacja)

Przedłużanie rzęs 4D

Założenie220 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 180 zł
Uzupełnienie rzęs po 3 tygodniach 220 zł

Lifting rzęs

Lifting rzęs + laminacja + henna rzęs 140 zł
Lifting rzęs + laminacja + henna rzęs + botox + henna brwi 170 zł

*Nie uzupełniamy rzęs po innych stylistkach.

*Na wizytę przychodzimy bez makijażu oczu.