Dermapen


Jedną z niezwykle skutecznych metod odświeżenia cery, pozbycia się zmarszczek i zmian trądzikowych jest sprowokowanie komórek skóry do zwiększenia produkcji i zastąpienia starego czy uszkodzonego naskórka nowym. By do tego doprowadzić, wykorzystujemy zaawansowane urządzenie do mezoterapii mikroigłowej – dermapen.

Na czym polega zabieg?

Narzędzie to wyglądem przypomina większy długopis, jednak zamiast wkładu, na końcu znajdują się igiełki, które pulsującym ruchem wnikają w skórę na głębokość od pół do dwóch i pół milimetra. Płytkie nakłucia są właściwie bezbolesne, jednak przed zabiegiem głębiej penetrującym skórę stosuje się znieczulenie miejscowe. Dyskomfort nie trwa długo, cały proces nakłuwania dermapen to około godzina.

Efekty mezoterapii mikroigłowej są zauważalne nawet w trzy dni po zabiegu, choć pełna regeneracja skóry może potrwać trochę dłużej. Warto jednak czekać – cera po zabiegu jest wyraźnie zdrowsza i bardziej elastyczna, a zmarszczki znikają, tak samo jak przebarwienia potrądzikowe. Widoczność blizn także zostaje zredukowana.

Warto dodać, że dermapen może pomóc w regeneracji nie tylko cery, ale także szyi i dekoltu. Dzięki temu można ujędrnić skórę w tych miejscach, a także zredukować bruzdy, zwane naszyjnikiem Wenus bądź, mniej elegancko, skórą indyka. Nie trzeba nawet dodawać, jak korzystnie wygląda kobieta, gdy naskórek na jej dekolcie jest gładki i świeży!

Dla kogo?

Powinnaś zdecydować się na dermapen, jeśli Twoja skóra ma wiele przebarwień, zarówno w formie blizn, jak i pozostałości po trądziku młodzieńczym. Jeśli z kolei chciałabyś pozbyć się zmarszczek, to zmuszenie komórek do produkowania nowego naskórka i aktywne wypełnianie bruzd jest rozwiązaniem znacznie trwalszym, niż powierzchowne działanie kremów. Przy opadających kącikach oczu czy wrażeniu cery zmęczonej i postarzałej dermapen zadziała jak intensywny lifting.

Co dalej?

Bezpośrednio po zabiegu skóra trochę piecze, jest wrażliwa na dotyk i opuchnięta, jednak dyskomfort zwykle mija w ciągu jednego czy dwóch dni. Złuszczanie może zacząć się już po trzech czy czterech dniach, natomiast pełen efekt kuracji możemy zaobserwować nawet po upływie jednego miesiąca. Warto przez ten czas dbać o właściwe nawilżanie skóry, a także o to, by nie wystawiać twarzy na nadmierne działanie słońca.

 

Cennik

Twarz250 zł
Twarz + szyja300 zł
Twarz + szyja + dekolt 350 zł

W skład każdego zabiegu wchodzi demakijaż, dermapen, ampułka, maska, masaż dłoni, krem.