Pielęgnacja dłoni i stóp


km1

W naszym gabinecie jesteś bezpieczna. Narzędzia, których używamy są poddawane procesowi dezynfekcji, a potem sterylizacji w autoklawie i pakowane w jednorazowe woreczki. Do pedicure używamy tylko jednorazowych kapturków ściernych, a workiem jednorazowym wykładamy masażer do stóp.

Używamy tylko sprawdzonych produktów, a autoklaw dla nas to podstawa.

Manicure hybrydowy

Zapraszamy na efektowny i trwały manicure hybrydowy, który sprawdzi się doskonale w każdych okolicznościach. Kobiety pokochały go za naturalny wygląd, niską inwazyjność i wyjątkową trwałość, nawet do trzech tygodni. Hybryda jest dla ciebie jeżeli chcesz zawsze wyglądać perfekcyjnie, ale nie masz czasu na systematyczne malowanie paznokci w domu. Dzięki temu zdobieniu możesz zapomnieć o pękającym i odpryskującym lakierze!

Na czym polega manicure hybrydowy?

Hybrydę wykonujemy na naturalnej płytce paznokcia, bez przedłużania. Jest to więc komfortowy rodzaj zdobienia, który docenią także panie nieprzyzwyczajone lub niemogące nosić długich paznokci. Paznokcie zostają opiłowane dla nadania kształtu i delikatnie zmatowione polerką. Jeżeli jest taka potrzeba, usuwamy skórki. Następnie nakłada się bazę, wybrany rodzaj lakieru, opcjonalnie dodatkowe zdobienie (kryształki, naklejki, wzorki malowane, pyłek i wiele innych efektów), a na sam koniec tzw. top. Każdą z warstw utwardzamy w świetle lampy UV. Gotowe! Paznokcie są suche i w pełni odporne na codzienne czynności – i tak aż do dwóch, trzech tygodni (w zależności od tempa odrastania paznokcia). Z manicurem hybrydowym możesz komfortowo pracować na komputerze, wykonywać domowe obowiązki czy uprawiać sport – twoje paznokcie będą prezentować się nienagannie przez cały czas.

Pedicure hybrydowy

Hybrydę możesz wykonać także na paznokciach u stóp! Pedicure hybrydowy to niezawodny sposób na to, aby cieszyć się pięknymi stopami przez całe lato. Takie zdobienie jest trwałe i utrzymuje się na paznokciach niezwykle długo. W Atelier Piękna możesz wybierać spośród setek kolorów i możliwości zdobień dodatkowych. Jesteśmy na bieżąco z trendami w dziedzinie stylizacji paznokci, dlatego z pewnością doradzimy ci coś ciekawego. Możesz też postawić na klasyczny i odpowiedni na każdą okazję french.

Właściwa pielęgnacja dłoni i stóp to oczywiście nie tylko zdobienie paznokci, lecz także peeling i nawilżanie. Systematyczne zabiegi w Atelier Piękna pozwolą ci cieszyć się pięknymi i młodo wyglądającymi dłońmi przez cały czas. W naszej ofercie czekają też inne rodzaje manicure i pedicure: klasyczny, vinylux, japoński oraz klasyczne malowanie paznokci.
Zapraszamy na profesjonalną pielęgnację dłoni i stóp oraz stylizację paznokci w Atelier Piękna.

Manicure

Manicure klasyczny45 zł
Manicure french55 zł
Pomalowanie paznokci15 zł
Pomalowanie paznokci french15 zł
Manicure SPA 60 zł
Manicure vinylux55 zł
Pomalowanie paznokci vinylux20 zł
Manicure japoński50 zł
Manicure Gel Break 50 zł
Manicure hybrydowy75 zł
Manicure hybrydowy + utwardzanie hardem 80 zł
Manicure hybrydowy french85 zł
Manicure hybrydowy french + utwardzanie hardem 90 zł
Pomalowanie paznokci hybryda30 zł
Zdjęcie hybrydy u rąk20 zł
Owocowe dłonie:
• manicure
• peeling
• parafina
• balsam
(usługa dostępna tylko w salonie na Ursynowie)
60 zł 80 zł
W skład zabiegu wchodzi manicure klasyczny lub vinylux, soczysty peeling na dłonie, gorąca parafina poprawiająca nawilżenie i odżywienie skóry oraz owocowy balsam.
Czas trwania: ok. 1,5 godziny.

Pedicure

Pedicure klasyczny85 zł
Pedicure french95 zł
Pedicure SPA
(usługa dostępna tylko w salonie na Ursynowie)
110 zł
Pedicure vinylux95 zł
Pedicure hybrydowy120 zł
Pedicure hybrydowy french130 zł
Zdjęcie hybrydy u stóp20 zł
Pół pedicure60 zł

UWAGA: Przy zapisie na manicure lub pedicure, serdecznie prosimy o informowanie nas, czy wcześniej będzie ściągana hybryda z paznokci.